OPEN CALL 2022

Marienbad Film Festival vyzývá autory k přihlašování projektů. Výzva je otevřena všem filmovým experimentům v nejširším slova smyslu, a to dokončeným i rozpracovaným. Vybrané projekty, budou prezentovány v rámci sekce Forum Marienbad, která si klade za cíl rozšiřovat povědomí o okrajových podobách filmu a současném pohyblivém obrazu.

Sekce má nesoutěžní charakter a dává prostor začínajícím i již etablovaným tvůrcům, filmovým profesionálům, amatérům i výtvarným umělcům. Kromě prezentace projektů se sekce snaží vytvořit prostor pro setkání a diskuzi s tvůrci či tvůrčími kolektivy.

Každý tvůrce nebo tvůrčí kolektiv může přihlásit maximálně dva projekty. Přihlašovací poplatek (za jeden i dva projekty) činí 150 Kč. Pokud poplatek nebude uhrazen, dílo nebude akceptováno jako přihlášené. Odkaz na platební bránu zde.

Každý přihlášený tvůrce nehledě na rozhodnutí dramaturgů má nárok na celofestivalovou akreditaci.

Sedmý ročník festivalu proběhne ve dnech od 7. do 10. července.

Termín pro podání přihlášek je 30. dubna.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V minulých letech své projekty v mezinárodní sekci Forum Marienbad představili například: Lois Patiño, Chloé Galibert-Laîné, Ivan Marcović, Giuseppe Boccassini, Jiří Žák, Milan Mazúr, Veronika Čechmánková, Petr Šprincl nebo Viera Čákanyová.