Rozhovor s Terezou Cz Dvořákovou

Ve čtvrtek 23.11.207 vyšel na serveru Film a doba rozhovor Šimona Šafránka s programovou ředitelkou Terezou Cz Dvořákovou. Rozhovor si můžete přečíst zde.

Pokračovat ve čtení

Letos v Marienbadu: Ozvěny na AVU

Marienbad Film Festival a Kino výtvarných umění Vás zvou na projekci vítězných filmů, která proběhne ve středu 6. 12. od 19h na Akademii výtvarných umění v učebně č. 6.

Pokračovat ve čtení

Letos v Marienbadu / Ostrava Kamera Oko: Ozvěny v Kině Pilotů

Marienbad Film Festival a Ostrava Kamera Oko Vás zvou na ozvěny dne 30.11. do kina Pilotů.

Pokračovat ve čtení

Letos v Marienbadu: Ozvěny na Brněnské 16

Připravujeme pro Vás sérii festivalových ozvěn napříč celou republikou. První štací je Brno: legendární Brněnšká 16. Ve spolupráci s kolegy z Brno16 promítneme v pátek 13. října od 18:00 pásmo čtyř filmů, které se objevily v soutěžní sekci současného českého experimentální filmu Theatre Electrique.

Pokračovat ve čtení

Marienbad Film Festival zná své vítěze

Marienbad Film Festival v sobotu 2. 9. 2017 vyhlásil tři vítěze Ceny Marienbad Film Festivalu. Držiteli historicky prvního ocenění v kategorii Nejlepší český experimentální film se stala díla Ondřeje Vavrečky De Potentia Dei, Jana Kulky Pramítačka a Květy Přibylové Stopy, střepy, kořeny. Blahopřejeme!

Pokračovat ve čtení

Včera, dnes a zítra

Včerejšek se vydařil a dnes se daří také. Dle očekávání dorazil déšt i ochlazení. Pro ty, kteří se teprve do Mariánek chystají, lepší už to nebude, připravte se na to, svetry a deštníky a s sebou. Ovšem když je takové počasí, nejlepší úkryt je kino. Dnes ještě stihnu Pramítačku od Jana Kulky a večer se zkusím rozehřát se Soul Rockers Djs. Je tam bar.

Pokračovat ve čtení

Přihlašte se k odběru novinek